VIP POBOČKA MĚSÍCE

Hl. m. Praha
Certifikovaní makléři na pobočce

Kontakty

722 929 411
vicany@praha-pronajmy.dumrealit.cz
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Po telefonické dohodě
Kontaktujte nás Reklamace

Manažer pobočky


František Vicany
722 929 411
vicany@praha-pronajmy.dumrealit.cz

Majitel realitní kanceláře

V.I.Property s.r.o.
Svornosti 985/8
Praha 5 - Smíchov 150 00

zastoupena: František Vicany
IČ: 28431898
DIČ: CZ28431898

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.Hodnocení klientů

Vážim si prístup p.Shejbala, vysoká profesionalita a vynikajúce komunikatívne schopnosti. Vie pochopiť potreby klienta a odborne poradiť. Nejde len o predaj, ale aj o spokojnosť oboch strán, majiteľa aj nájomcu. Ladislav H.

Ladislav Hohoš

Rad bych podekoval panu Shejbalovi pro skvelu spolupacu pri nakupu a pronajmu. Pan Shejbal je profesional, samostalan a velice spolehliv. Doporucuji Baki

Hasanbegovic

Rádi bychom poděkovali panu Shejbalovi za spolupráci v oblasti pronájmu a prodeje bytu a jeho služby doporučili všem zájemcům. Hlavním pozitivem jednání s panem Shejbalem je jeho samostatnost a spolehlivost. Vždy slibuje pouze to, co může splnit. A není toho málo.

manželé Míčkovi

Více hodnocení

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací