Moje oblíbené Poslední hledání

VIP

Kontakt

Svornosti 985/8
Praha 5 150 00

mobilní telefon: 722 929 411
vip@dumrealit.cz
počet nabídek: 125

Kontaktní formulář

Fotografie

Kde nás najdete

Majitel realitní kanceláře DUMREALIT.CZ

V.I.Property s.r.o.
zastoupena: František Vicany

Sidlo:
Svornosti 985/8
Praha 5 - Smíchov 150 00
IČ: 28431898
DIČ: CZ28431898

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 141038

Tato kancelář Dumrealit.cz je samostatně vlastněna a provozována.
Makléři této kanceláře jsou zaměstnanci našeho partnera nebo nezávislí podnikatelé, kteří vykonávají podnikatelskou činnost na základě živnostenského oprávnění.

Manažer

Tým zkušených makléřů s mnohaletou realitní praxí Vám spolehlivě zajistí kompletní servis při pronájmu, či prodeji Vaší nemovitosti v Praze a Středních Čechách. Na profesionální úrovni zobchodujeme, popř. vykoupíme nejenom byty a rodinné domy, ale i činžovní domy, komerční nemovitosti a developerské projekty. Pomůžeme bezpečně prodat, poradíme jak výhodně investovat. Jsme členy Realitní komory ČR.

zobrazit vše

Naše nemovitosti

Prodej bytu, Praha - Letňany, 3+kk, 82 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej novostavby 3kk 82m², P9 - Letňany, ul. Letovská, balkon, parkovací stání, sklep. Byt v novostavbě z roku..

4 590 000 Kč

Pronájem bytu, Praha - Dolní Počernice, 1+1, 60 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem bytu 1+1 Praha 9 Dolní Počernice Úpická ulice zařízený. Byt se nachází v přízemí dvoupatrového..

13 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu, Praha - Dolní Počernice, 1+1, 27 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem bytu 1+1 Praha 9 Dolní Počernice Úpická ulice zařízený. Byteček se nachází v podkroví dvoupatrového..

10 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu, Praha - Vinohrady, 2+kk, 60 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný pronájem moderně plně zařízeného bytu 2+kk 60 m² - P10- Vinohrady. Vstup do předsíně, kde se nachází..

22 000 Kč za měsíc+popl. 3000 Kč, +elektřina

Prodej bytu, Praha - Řepy, 3+kk, 75 m2

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej panelového bytu 3+kk s lodžií o velikosti 77,5m², P6 Řepy, ul. Na chobotě. Byt se nachází ve druhém patře..

- 3 %
3 790 000 Kč +popl. 3700 Kč

Další

Naše reference

Pronájem bytu 2+1 55 m2 P10 Záběhlice nezařízený

8 500 Kč

Pronájem 1+kk 30 m2 P4 Podolí nezařízený po rekonstrukci cihla

8 000 Kč

Pronájem 1+kk 30 m2 P10 Strašnice parkovací stání cihla terasa nezařízený novostavba

9 000 Kč

Exkluzivní pronájem samostatně uzamykatelné garáže 18m2 P8 Libeň, u metra Ládví

2 400 Kč

Pronájem novostavby 1kk 31m2, P9 Vysočany, ul. Podkovářská, balkon, zařízen

9 000 Kč

Pronájem 2kk 55m2 P.3 Žižkov Jana Želivského

8 000 Kč

další

DoporučeníVážim si prístup p.Shejbala, vysoká profesionalita a vynikajúce komunikatívne schopnosti. Vie pochopiť potreby klienta a odborne poradiť. Nejde len o predaj, ale aj o spokojnosť oboch strán, majiteľa aj nájomcu. Ladislav H.

Ladislav Hohoš

S panem makléřem jsme velice byli nespokojeni. Nejen, že prodej nesproztředkoval, ale jeho přístup a komunikace byla otřesná. Pasivní přístup ke komunikaci ani nemohl vést ke koupi. Podstatné informace z něj lezly jako z chlupaté deky. Vřele NEDOPORUČUJI.

J&M

Rad bych podekoval panu Shejbalovi pro skvelu spolupacu pri nakupu a pronajmu. Pan Shejbal je profesional, samostalan a velice spolehliv. Doporucuji Baki

Hasanbegovic

Rádi bychom poděkovali panu Shejbalovi za spolupráci v oblasti pronájmu a prodeje bytu a jeho služby doporučili všem zájemcům. Hlavním pozitivem jednání s panem Shejbalem je jeho samostatnost a spolehlivost. Vždy slibuje pouze to, co může splnit. A není toho málo.

manželé Míčkovi

Dobrý večer paní Kovaříková, zdravím Vás z Lince. Konečně jsem se dostala z té protivné nemoci a už normálně funguji já i děti. Věřím, že i Vám je už lépe a zbavila jste se kašle. Chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za spolupráci při pronájmu mého bytu. O úklidu nemám žádné zprávy, ale pan Kostka se ozval, že byt přebral v řádném termínu. Zajišťuji teď výměnu oken a vymalování.

Michaela B.

Pan Shejbal prodával můj byt. Spolupráce s ním byla bezvadná; dodala jsem mu materiály, které po mně chtěl, a pak už vše zařídil sám. Vždy mi vyšel vstříc, co se týče termínu schůzky - mám časově nevyzpytatelnou práci a malé dítě. Obchod proběhl rychle a bez problémů. Rádi bychom v budoucnu kupovali domek v okolí Prahy, určitě se zase obrátím na pana Shejbala.

Jana K.

S panem Shejbalem byla radost spolupracovat, vystupuje na profesionální úrovni. Vycházel nám vstříc a vždy s ním byla férová domluva. Při prodeji nemovitosti nám poskytl veškeré právní a ekonomické služby. Děkujeme.

David F.

Pan Shejbal je realitní makléř na profesionální úrovni. Jednání s ním je vždy příjemné a navíc, co slíbí, to také splní... Při prodeji nemovitosti je schopen zařídit kompletní právní a ekonomický servis. Mohu jedině doporučit.

Tomáš Mašek

Dobrý den paní Vicany, rádi bychom Vám touto cestou chtěli poděkovat za pomoc s hledáním pronájmu bytu. Velice jste nám pomohla. Pan Srb byl také velice milý a vstřícný profesionál. I jemu patří velký dík. Jste opravdový profesionálové a vaše slovo vždy platí. Za to vše máte náš obdiv a sympatie. Vaši firmu i Vás osobně rádi doporučíme všem, kdo budou realitní služby potřebovat. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů v práci i v osobním životě.

Antonín a Alena G.

S panem Shejbalem jsme vyřizovali pronájem bytu poprvé, ale k naší velké spokojenosti. Makléř se o všechno postaral, jednání s ním bylo profesionální i lidské. Jako makléře ho mohu jedině doporučit. Za vyřízení moc děkuji.

Alice Lapková

Po osobních zkušenostech se službami p. makléře Shejbala mohu všem vřele spolupráci s ním doporučit. Je spolehlivý, vstřícný a hlavně seriozní. Za spolupráci děkuji. M.Bělohoubek

Miroslav Bělohoubek

S paní Vicany, je radost spolupracovat. Tato charismatická příjemná žena, je zárukou rychlého nalezení odpovídajícího klienta. Jsme poměrně nároční klienté v otázce profilu klientů. Paní Iveta a obecně přístup vedení této pobočky nás rozhodně přiměl k návratům. Iveta se domluví anglicky, italsky a tím otevírá možnosti ke spolupráci se zahraniční klientelou. Ve všech případech nám zprostředkovala spolehlivé, seriozní klienty. Jsme Ti, kteří se k ní s důvěrou rádi vracejí.

Jana Suchánek

S panem Shejbalem jsme byli velice spokojeni při sjednání pronájmu bytu. Jeho přístup byl velmi profesionální a v budoucnu bychom s ním chtěli nadále spolupracovat.

L&O

S paní Platilovou spolupracujeme při pronajímání bytů k naprosté spokojenosti již od roku 2010. Dokáže efektivně porovnat očekávání pronajímatele a nájemce, takže jsme nikdy neměli žádné nesnáze s doporučenými nájemci.

Ivan Libicher

S panem Shejbalem spolupracujeme již několik let k naší úplné spokojenosti. Na pronájem bytu nám sehnal vždy velice slušné a spolehlivé lidi. Je to profesionál na svém místě, oceňujeme jeho lidský a vlídný přístup. Vřele doporučuji!

Jana Vlčková

Výborně odvedená práce. Moc děkiju!

Marek Tyl

Pana Shejbala mohu, jako velice profesionálního, vřele doporučit. Do ničeho nenutí, naopak poukáže na výhody a nevýhody konkrétního bydlení a nabídne případné alternativy. Zajímá se o vaši situaci a snaží se najít nejlepší řešení. Děkuji

Vojtěch Biskup

Pronajímám 3 byty v Praze. Panu Shejbalovi prostě předám klíče a nemusím se více starat!

Pavla J.

Děkuji panu Vondrovi za zprostředkování prodeje bytu. Oceňuji především jeho spolehlivost, znalosti v oblasti převodu družstevních bytů a časovou flexibilitu. Ráda doporučuji. Katka Prouzová

Kateřina Prouzová

Můžeme doporučit pana Vondru pro jeho profesionální přístup a spolehlivost.Oceňujeme jeho odborné znalosti a schopnost současně skloubit prodej a koupi bytu. Podařilo se. Děkujeme. Zdraví Hadrabovi

Doris Hadrabová

Dobrý den, služeb paní Platilové využívám již od roku 2009 a jsem maximálně spokojená s jejím profesionálním přístupem, ochotou a hlavně rychlým a spolehlivým jednáním. Nejvíce oceňuji její schopnost odhadnout potřeby obou stran, jak budoucích nájemců, tak i majitelů bytů. Děkuji a vřele doporučuji

Markéta Šoltysová

Chtěla bych moc poděkovat za dlouholetou spokojenost se službami makléřky paní Platilové. Oceňuji její profesionální a lidský přístup, spolehlivost, ochotu, přátelskou a milou povahu, prostě skvělou spolupráci. Děkuji a vřele doporučuji i ostatním.

Pavlína Neumanová

Chci tímto panu Šittichovi velice poděkovat za jeho profesionální přístup a rychlost v jednání, opravdu skvělá zkušenost. Pana Šitticha mohu jen doporučit, svoji praci dělá s nadšením a je to člověk na správném místě.

Galasova Marketa

Jsem velice ráda, že naší makléřkou byla právě paní Platilová. Byli jsme naprosto spokojeni a oceňujeme lidský přístup!

Vanda Jačová

S paní Platilovou spolupracuji již od roku 2010. Oceňuji její osobní přístup, ochotu i profesionalitu. Ráda se k ní s důvěrou obracím.

Gabriela Sudíková

S paní Platilovou spolupracujeme již několik let k naší naprosté spokojenosti.Oceňujeme hlavně její lidský přístup nejen k nám pronajímatelům ale i k zájemcům o byt.Je naprosto spolehlivá, umí výborně odhadnot představy obou stran. Má perfektní přehled v problematice bydlení a v dokumentaci.Je patrné.že svou práci dělá ráda.Máme u ní naprostou jistotu úspěšného jednání.

Dagmar a Zdeněk Kovalovi

Pana Shejbala doporučuji především pro jeho spolehlivost, slušné chování a profesionalitu. Již několik let spolupracuji pouze s ním ohledně pronajímání bytové jednotky a jsem spokojený. Vždy mi poradí i s detaily smlouvy, jako např. při změně občanského zákoníku. Děkuji.

Martin P.

S paní Ivetou Vicany spolupracuji už spoustu let a musím říci, že s tak schopnou, ochotnou, milou a zároveň profesionální makléřkou jsem se ještě nesetkala. Nikdy se nestalo, že by byt určený k pronájmu byl nějakou dobu prázdný, nájemníci vždy na sebe perfektně navazovali. Všechny záležitosti dokáže řešit operativně, pohotově, má můj velký obdiv!

Anna Holovková

Pana Shejbala mohu pouze doporučit. Již několikrát jsem s ním spolupracoval při hledání podnájemníka do pražského bytu. Pokaždé velice rychle získal slušné a spolehlivé lidi a mě tak ušetřil jak starosti, tak peníze. Děkuji!

Cyril Kozák

Pan Shejbal je profesionál na svém místě, což je stále ještě po 25 letech budování tržní ekonomiky vzácné. Skvěle se mi s ním spolupracovalo, mohu jej každému doporučit. Perfektní servis je zárukou. Jan Doleček

Jan Doleček

S paní Vicany spolupracuji již pár let a musím říci, že vždy k mé plné spokojenosti. Vážím si její upřímnosti a odhadu v názoru na potencionální nájemníky. Je to člověk, který drží slovo a přistupuje k práci naprosto profesionálně. Mohu jen doporučit.

J.Moravcová

Skvela spoluprace! Dekuji. S.M

Sylva Mahelkova

Vřele doporučuji spolupráci s panem Šittichem. Vše proběhlo rychle, velmi transparentně a profesionálně. Byt byl předán naprosto v pořádku. Díky moc za zprostředkování pronájmu.

Martin Livanec

Vlastním více nemovitostí ,které jsou neustále obsazeny slušnými lidmi. Pana Svobody si vážím kvůli tomu, že netlačí na rychlost ale na kvalitu nájemníka. Mohu jen doporučit.. Hana.O

Hana.O

Původně jsem chtěl pronájem bytu řešit bez realitky, ale po zkušenosti s p.Šittichem jsem rád, že jsem tak neučinil. Vše, co jsme si domluvili, platilo. A ještě mě upozornil na některé věci, na které bych určitě nepřišel.

St.Myškeřík

S panem Shejbalem spolupracujeme již několik let k naší 100% spokojenosti. A jeho služby, profesionální přístup, spolehlivost, rychlé vyřízení a příjemné vystupování si velmi chválí i naši známí, kterým jsme tohoto výborného makléře doporučili. Děkujeme a těšíme se na příští akci. Matouškovi

Jana Matoušková

Mala som zo začiatku trochu obavy, lebo som našla na internete s totožným menom zlé recenzie. Avšak ide o úplne inú osobu. Pán Šittich má skvelý prístup, je to príjemný mladý muž, spoľahlivý, precízny. Naozaj svoju prácu robí poctivo a veľmi dobre. Len doporučujem. Taktiež ho doporučujem aj mojim známym, ktorý tiež hľadajú bývanie. A samozrejme ďakujem.

Gabriela

Ke koupi bytu jsme přistupovali, s ohledem k našemu věku,s obavami. Díky profesionálnímu a zároveň velice lidskému přístupu pana Shejbala vše dopadlo na jedničku. Vše probíhalo hladce a dnes bydlíme v bytě, který jsme si vybrali. Pokud budeme mít příležitost, budeme pana Shejbala vřele doporučovat. Ještě jednou moc děkujeme.

Staňkovi

Pro zprostředkování prodeje rekreačního objektu nám byl známými doporučen p. Shejbal, který se projevil jako příjemný, vstřícný a odborně zdatný profesionál. Jeho zásluhou se podařilo v krátké době celou akci uskutečnit a to ke spokojenosti zúčastněných stran. Děkujeme.

Krkavec J.

Pan Shejbal má velice profesionální jednání a při hledání pronájmu nám vyšel maximálně vstříc. Spolupráci s panem Shejbalem vřele doporučujeme!

Václav, Kateřina

Pan Šittich - deset bodů z deseti. Děkuji, JB

Jana Bucková

Díky panu Šittichovi jsem přehodnotila můj pohled na služby realitních kanceláří. Byla jsem rozhodnuta jejich služeb nevyužít. Dnes mohu pouze velice pozitivně hodnotit přístup pana Šitticha, jeho profesionalitu i lidskou stránku věci. Je velice spolehlivý. Děkuji ještě jednou za komplexní a kompletní servis.

Iva Szeligova

Dobrý den, paní Tomášková, omlouvám se, že se ozývám se zpožděním... Děkuji ještě jednou za vyřízení veškeré administrativy i komenunikace ohledně bytu. Nejsem velký fanoušek realitních kanceláří, ale Vaše služby budu doporučovat ráda. Ještě jednou děkuji - za vstřícnost, rychlost a perfektní organizaci i domluvu... Přeji Vám hodně úspěchů a spokojených klientů. S pozdravem LP

Lucie

Pan Šittich se choval jako skutečný profesionál, vše potřebné zařídil až v neskutečně rychlém čase, našel nájemníka podle našich nejlepších představ ani ne do týdne. Rozhodně doporučujeme! Touto cestou bychom mu rádi ještě jednou poděkovali za výborně odvedenou práci.

Dominik Habeš

S panem Shejbalem byla skvělá spolupráce. Velmi přijemné a profesionální vystupování. Zajistil nám krásný byt a ještě před termínem jsme se mohli nastěhovat. Vyšel nám stříc ohledně prohlídky bytu i zajištění financí. Mohu jen doporučit. Veronika R.

Veronika R.

S pí.Vicany jsem spolupracovala letos poprvé a bylo to na doporučení. Byla jsem velmi mile překvapena VIP péčí, přestože jsme spolupracovaly poprvé. Oceňuji přímost v jednání, ochotu, vstřícnost a pomoc při realizaci smlouvy. Určitě se budu vracet. Ještě jednou děkuji a jednoznačně doporučuji spolupráci s pí. Vicany dalším budoucím spokojeným klientům.

V.Menclová

Profesionální přístup a příjemné vystupování pomohly nemovitost prodat za ještě vyšší cenu, než jsem očekával. Rozhodně doporučuji a děkuji za spolupráci!

Jan Dejdar

Pán Shejbal poskytol Full Servis pri hladaní ideálneho bytu. Flexibilita, znalosť realitného trhu, profesionálny prístup. To je známka TOP realitného makléra - pana Shejbala Ďakujem. Marek Balaz

Marek Balaz

Dobrý den, děkuji za všechny zaslané nabídky a skvělý přístup při prohlídkách. Aktuálně se nám podařilo najít pronájem přesně podle našich představ, tak jsem chtěl poprosit o zrušení zasílání dalších nabídek. S Vašimi službami jsme byli velmi spokojeni. V případě, že v budoucnu budeme něco hledat, tak s Vámi velmi rád spolupráci opět obnovím. S pozdravem Martin M.

Martin M.

Služeb p. Platilové využíváme dlouhodobě s velkou spokojeností. Ceníme si jejího korektního přístupu k budoucím nájemcům, kdy se snaží předem zjistit jejich reálné potřeby a odhadnout tak, zda-li námi aktuálně nabízená bytová jednotka je pro ně vhodným řešením. A jako majitelé si velice ceníme s jak vysokou rychlostí nám úspěšně nalezne nové nájemce.

Ing. Pavel Štěpán, majitel bytového domu

....Jednoznacne doporucuji spolupraci s pani Vicany. Vyhledani klientu, realizace smluv a i nasledna pece je jednim z mnoha duvodu, ze s pani maklerkou jiz vice jak 5 let spolupracujeme. Spokojenost je jak na nasi strane, tak i na strane najemniku. Dekujeme za opravdu VIP pristup a tesime se i do budoucna na dalsi spolupraci.

Stanislav Matejicek

Na doporučení kamarádky (poté, co selhaly ostatní realitní kanceláře) jsem kontaktovala realitního makléře pana Shejbala. Přestože jsem ho požádala o pomoc krátce před Vánoci, on jediný mi v krátké době sehnal slušného a spolehlivého podnájemníka. Nejen to, po několika týdnech se ještě informoval, zda jsme oba spokojeni. Ještě jednou děkuji. Vím, na koho se příště opět obrátit. Klapková Adéla

Klapková Adéla

S paní Vicany spolupracuji dlouhodobě a vždy jsem byla spokojená. Bez prodlení komunikuje a řeší vzniklé situace, je spolehlivá, vyzná se v oboru, ochotně poradí a můj byt k pronájmu nikdy nezůstal dlouho prázdný. Bonusem byly vždy dlouhodobé pronájmy a bezproblémoví nájemníci. Mohu jen doporučit!

B.Matějková

Děkuji Vám moc za ochotu a vstřícnost! Byla jste výtečná po komunikaci !!!

Kateřina S.

Ráda bych řekla, že Vaše realitní kancelář na mě působila ze všech nejlépe - nejprofesionálněji a nejseriózněji. Vaši vizitku mám schovanou a určitě se na Vás ještě obrátím. Hezký večer.

K.M.

Děkuji za dlouhodobou pomoc při zprostředkovávání pronájmů bytů. Paní Vicany je velmi spolehlivá a vstřícná. Má dobrý odhad na lidi - budoucí nájemníci jsou vždy bezproblémoví.

Dagmar Třešňáková

...Je to tam opravdu moc pěkné. Jsem rád, že se pronájem podařil v tak krátkém termínu zrealizovat, že jste nám s tím pomohla a vyšla hned na začátku vstříc.

Milan B.

Se službami pí. Platilové jsem byla velice spokojena.

Daniela Novotná


Napište nám

Poučení o právu na odstoupení naleznete ZDE.